«Єврорегіон Карпати-Україна» та їх підрядник готують документи для торгів на одній техніці

фото: ekarpaty

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» замовила організацію заходів у  підприємиці Наталії Миколайчук, чиї документи створили на спільній з асоціацією техніці. Їх також підготували в одній програмі – ABBYY FineReader 12.

Про підготовку документів на одній техніці свідчать однакові дефекти друку чи копіювання. У замовника вони наявні на протоколі засідання тендерного комітету. А у переможниці торгів – на тендерній пропозиції, довідці про досвід виконання аналогічних договорів та листі-згоді на обробку персональних даних.

Підприємиця Наталія Миколайчук пояснила, що документи на торги їй допомагала готувати юридична фірма «Світ права». Цю компанію «Наші гроші. Львів» вже згадували в тексті про тендерні схеми «Краще подзвоніть експерту». Тоді деякі працівники тендерних комітетів розповіли нам, що представники «Світу права», які отримують винагороду за допомогу в проведенні тендерів, часами радять як краще уникнути торгів.

За допомогою до «Світу права» звернулась і підприємиця Наталія Миколайчук.

«Я не всі документи готую сама, не все добре знаю, як подавати. Тому знайомі підприємиці порадили мені цю компанію, сказали, що вони (юристи «Світу права» − ред.) працюють на них», − розповіла вона.

На момент публікації редакція не змогла отримати коментар щодо однакових дефектів на документах від асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна».

Про торги

Єдиним конкурентом переможниці на обох лотах був підприємець Олександр Софій. Під час аукціонів учасники не знижували своїх пропозицій, а у двох випадках ціна Наталії Миколайчук була на 300-400 грн дешевшою.

Відтак з нею підписали два договори на загальну суму 140 тис. грн. Згідно з першою угодою на 79,6 тис. грн, підприємиця провела фотоконкурс «Місцевий розвиток Карпат в дії». В її обов’язки входило забезпечення приміщенням, обладнанням та харчуванням журі конкурсу, саме нагородження переможців та організація мобільної фотовиставки. Згідно з другим договором на 59,7 тис. грн, Наталія Миколайчук мала організувати триденний прес-тур для журналістів місцями реалізації проєктів-переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Однак, за словами підприємиці, через карантин його ще не повністю провели.

Про підприємицю

Наталія Миколайчук зареєстрована  як приватна підприємиця 2008 року у Львові. Протягом 2020-2021 років вона отримала державних замовлень на 214 тис. грн, з яких 174 тис. грн − від а асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна». Підприємиця координувала проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» та створювала концепцію транскордонного маршруту дерев’яної архітектури.

Про Асоціацію

Асоціація «Єврорегіон Карпати-Україна» − створена у 2007 році організація, мета якої формувати політику розвитку Карпат. Її керівником є колишній очільник Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Протягом 2020-2021 років асоціація спрямувала 22,8 млн грн на різноманітні заходи, це бюджетні та грантові кошти.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі