- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

«Львівелектротранс» віддасть 248 тис. грн за інформацію про пасажирів

01.02.2021 @ 08:30 в Львів,НОВИНИ

Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» замовило послугу зі збору та обробки інформації з підрахунку пасажиропотоку вартістю 248 тис. грн у ТОВ «Джемікл».

Згідно із цьогорічним договором [1], за збір і обробку інформації із одного пристрою Intranso Smart Counter комунальне підприємство платитиме 450 грн в місяць. У 2020 році це коштувало [2] дешевше – 385 грн.

«Нова вартість вже два роки є стандартною для інших клієнтів. При купівлі обладнання ми домовились, що в перший рік ми будемо оплачувати меншу вартість», – пояснив в.о. директора «Львівелектротрансу» Володимир Ковалів.

Система для підрахунку пасажирів складається з програмної та апаратної частини. Апаратну, тобто обладнання, придбали [3] ще в 2019-му у ТОВ «Інтрансо» за 1,77 млн грн. Пристрої Intranso Smart Counter, які складаються з мікрокомп’ютера, плати, камери, GPS-модулю, модему й датчиків, встановлюють безпосередньо на транспорт. Кожен із них коштував або 35,5, або 46,5 тис. грн (замовляли дві моделі).

Програма ж не належить «Львівелектротрансу». Послуги зі збору та обробки інформації, які тепер щороку замовляє ЛКП, – це абонентська плата, яка включає послуги мобільного оператора, сервісне обслуговування обладнання, моніторинг роботи системи, оплата оренди потужностей для зберігання й обробки інформації, і користування програмною частиною.

Як пояснив Володимир Ковалів, наразі «Львівелектротранс» не може придбати програму й сервери, аби відмовитись від абонентської плати, через вартість. Крім того, на підприємстві підрахували, що подальше технічне і програмне обслуговування по вартості буде дорожчим, аніж поточні витрати.

Як це працює

Система для автоматичного підрахунку пасажирів працює на основі комп’ютерного зору, розпізнає кількість пасажирів, які зайшли-вийшли на кожній зупинці, фіксує час і місце. Ці дані передаються на сервер в режимі онлайн.

За допомогою системи «Львівелектротранс» бачить кількість пасажирів у розрізі окремого транспорту, зупинки, рейсу, маршруту.  На основі даних підприємство може оптимізовувати графік руху, планувати кількість транспорту, яка виходить на маршрути як у пікові, так і в міжпікові проміжки часу.

Про постачальника

Основним власником компаній «Джемікл» і «Інтрансо» є вінничанин Марат Хазін. Дмитро Малушенко і Сергій Скорченко володіють ще по 1%. Згідно з даними YouControl, компанії отримали замовлень на майже 4 млн грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2021/02/01/lvivelektrotrans-viddast-248-tys-grn-za-informatsiyu-pro-pasazhyriv/

URLs in this post:

[1] договором: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-21-006138-b

[2] коштувало: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-04-17-006416-a

[3] придбали: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-08-08-001846-b

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.