- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Теребовлянське підприємство розіграло торги на будівництво свердловини з власним інженером

15.01.2021 @ 09:30 в НОВИНИ,Тернопіль

Комунальне підприємство Білецької сільської ради «Великоглибочецьке» (Тернопільська область) оголосило про намір укласти угоду з приватним підприємцем Романом Нижником на будівництво свердловини за 205,4 тис. грн.

Згідно з тендерною документацією [1], свердловина необхідна селу для резервного водопостачання об’єктів соціальної сфери і має бути збудована до кінця січня 2021 року. Проте станом на 14 січня угода ще не була підписана.

Участь в торгах від комунального підприємства, окрім приватного підприємця Романа Нижника, взяло лише ТОВ «Метростандарт», що зареєстровано в місті Теребовля, Тернопільської області.

Згідно з довідкою про наявність працівників, яку «Метростандарт» подавало [2] на інші торги, зокрема, на тендер у вересні 2018 року від «Львівтрансгазу», Роман Нижник був інженером на підприємстві. Приватним підприємцем він зареєструвався лише у листопаді 2019 року.

Крім того, документи на дані торги були подані конкурентами майже одночасно – з різницею у 20 хвилин, 28 грудня після завершення офіційного робочого дня.

Згідно з даними Clarity,  наразі Роман Нижник загалом підписав десять угод на понад 134 тис. грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Читайте нас в Instagram [3] і Telegram [4]


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2021/01/15/terebovlyanske-pidpryyemstvo-rozigralo-torgy-na-budivnytstvo-sverdlovyny-z-vlasnym-inzhenerom/

URLs in this post:

[1] документацією: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-17-015537-c

[2] подавало: https://clarity-project.info/tenderer/39737676/docs

[3] Instagram: https://www.instagram.com/nashigroshi.lviv/

[4] Telegram: https://t.me/corruptLviv

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.