- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Львівський Центр легеневого здоров’я отримає кисневе обладнання за 15 млн грн

22.12.2020 @ 09:00 в Львів,НОВИНИ

Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (далі «Центр легеневого здоров’я») придбає [1] обладнання для системи киснепостачання у ТОВ «Алві-Лайн» за 15,8 млн грн.

Згідно з угодою, Центр придбав два кисневих генератора PSA, моделей AS-L та AS-G за 10,3 млн грн та 1,4 млн грн відповідно. А також дві компресорні станції ATLAS COPCO серія GA-37FF та серія GA-11FF за 3,6 млн грн та 0,5 млн грн відповідно.

Генератори призначені для концентрування кисню з атмосферного повітря та подачі його в систему кисневих трубопроводів лікарні. Вони забезпечують робочу концентрацію кисню не нижче 93%. Генератори є повністю автоматичними та розраховані на безперервну автономну роботу. Різниця в ціні значною мірою зумовлена розміром резервуарів – у першої моделі він має об’єм 1500 л, а у другою – 450 л.

Також різними за об’ємами резервуарів придбані компресорні станції – 900 та 270 л. Компресорні станції забезпечують подачу стисненого, очищеного та відфільтрованого від бактеріальних та атмосферних забруднень, повітря. Ними можна управляти у дистанційному режимі та через віддалений доступ. Передбачено тут наявність автоматичного клапану скиду надлишкового тиску.

Все обладнання буде доставлено Центру лежневого здоров’я не пізніше 26 березня 2021 року.

Про замовників і учасників  

Нагадаємо, Центр легеневого здоров’я належить до переліку закладів, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Закупівлі за спрощеною процедурою звітування медики проводять з березня і на даний час Центр вже уклав за спеціальною спрощеною процедурою звітування 100 угод на суму 115 млн грн.

ТОВ «Алві-лайн» зареєстровано у Києві, мешканцем Фастова Сергієм  Кляшторним. Згідно інформацією на сайті компанії, фірма спеціалізується на інжинірингових рішеннях у створенні та реконструкції систем медичного газопостачання. З початку 2020 року фірма держаних замовлень на 113,3 млн грн. Зокрема у Львові також від Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, яка на початку грудня також придбала [2] обладнання для кисневої системи за 11 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/12/22/lvivskyj-tsentr-legenevogo-zdorov-ya-otrymaye-kysneve-obladnannya-za-15-mln-grn/

URLs in this post:

[1] придбає: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-18-008955-b

[2] придбала: http://lviv.nashigroshi.org/2020/12/04/lvivska-likarnya-shvydkoyi-dopomogy-prydbaye-kysnevu-stantsiyu-za-11-mln-grn/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.