Винниківський госпіталь укомплектується новими ліжками за 1,1 млн грн

Ліжко моделі MN-01. Фото amelmedical.com.ua

Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи (Винники) замовив нові лікарняні ліжка. Контракт на 1,12 млн грн отримало ТОВ «Ксенко».

За договором замовлять 49 лікарняних ліжок моделі MN-01. Це функціональні ліжка, які мають регульовані штативи для крапельниць, а також — для фіксації пацієнта у різних положеннях. Поставлять лікарняні меблі до 25 грудня.

Винниківський госпіталь придбає їх по 23 тис. грн за штуку. Це дещо дешевше, ніж ціна у більшості інших медзакладів України, які купують такі ліжка по 25 тис. грн. Аналогічною є вартість і на ринку.

Львівський обласний госпіталь належить до закладів, які приймають хворих на короновірус, хоча на початку пандемії місцеві мешканці блокували госпіталь, коли з’явилася інформація про можливе перебування тут евакуйованих з Китаю українців.

За даними Національної служби здоров’я України, станом на 16 грудня в госпіталі було 820 ліжок, серед яких 520 — в інфекційному відділенні, а також 18 апаратів штучної вентиляції легень.

Про замовника

Львівський обласний госпіталь ветеранів війни неодноразово фігурував у матеріалах «Наші гроші. Львів». У травні госпіталь придбав респіратори «Мікрон» дорожче, ніж інші медзаклади у Західній Україні, а в жовтні переплатив 200 тис. грн на закупівлі дизельного електрогенератора. Всього за спеціальною процедурою із подолання Covid-19 госпіталь уклав 218 контрактів на 42 млн грн.

Про компанію

ТОВ «Ксенко» зареєстрована 2014 року в Києві, його власницею є киянка Оксана Грейц. Компанія є одним із найбільших постачальників медичних товарів у Львівській області. З початку року фірма одержала держзамовлень на 436 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні. Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі