Лікарню в Червонограді за 41 млн грн відремонтує фірма, яка вперше виграла на тендері

Лікарня в Червонограді. Фото Ехо Червонограду

Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради 14 грудня замовив реконструкцію приймального відділення міської лікарні на вулиці Івасюка, 2 за 41,2 млн грн.

Згідно з укладеним договором, фірма-переможець торгів «Квадратний метр» проводитиме масштабну реконструкцію до червня наступного року. Передбачається ремонт цоколю, гідроізоляція фундаментів, утеплення фасадів, облаштування водостічної системи даху, заміна вікон і дверей, підлог, облаштування опалення, вентиляції, електромережі, пожежної сигналізації тощо.

Вигляд приймального відділення лікарні в Червонограді. Фото Ехо Червонограду

У вартість входить закупівля і встановлення сантехніки, двох сучасних операційних столів та медичних меблів, світлових приладів, трьох апаратів для штучної вентиляції легень, аспіраторів, дефібриляторів та іншого обладнання.

На цей рік на об’єкт передбачено фінансування в сумі 20,2 млн грн, з яких 4,9 млн грн – це місцевий бюджет, решта – державний. Компанія може отримати аванс 30% вартості річного обсягу робіт.

Згідно з договірною ціною, на зарплати піде майже 3,9 млн грн, а прибуток компанії складе майже 814 тис. грн.

Про переможця

ТОВ «Холдингова компанія «Квадратний метр» вчетверте брала участь в тендерах, однак перемогла вперше. Як досвід роботи фірма вказує будівництво житлового будинку у Винниках, на вулиці Сахарова від Обслуговуючого кооперативу ЖБК «Рідний дім».

Одним із засновників цього ЖБК був Андрій Дільний – теперішній співвласник «Квадратного метру» (70%). Іншими 30% компанії володіє Віктор Пилипчак. Обоє зареєстровані в Червонограді і є серед засновників ЖБК «Набережний квартал». Дільний є бенефіціаром й інших компаній, наприклад, «Червоноградського заводу залізобетонних виробів».

Про тендер

Це вже друга спроба обрати підрядника. Перша закупівля завершилась невдачею через відхилення пропозицій усіх учасників. Участь в цій закупівлі із попередніх учасників взяли «Квадратний метр» і «Орбудсервіс». Третім учасником став «Спецбуд-Захід», пропозицію якого тепер відхилили через відсутність підписів на деяких документах, також фірма не показала в розрахунках кошти на покриття інфляційних процесів. Відтак перемога дісталась Холдинговій компанії «Квадратний метр», яка під час аукціону знизила ціну із 49 до 41,2 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі