Екс-депутат від ЄС отримав штраф за хабарництво

Фото умовне, автор: Наші гроші. Львів

Майстер лісу одного із лісництв «Дрогобицького лісового господарства» Ігор Жагаляк заплатить штраф за 7,2 тис. грн хабара, які отримав за продаж дров лісгоспу.

Джерело: вирок Дрогобицького міськрайонного суду.

У травні минулого року до нього звернувся підприємець, який займається переробкою деревини. Як сказано в тексті вироку, майстер лісу сказав йому, що може продати «дрова паливні» породи дуб та бук в будь-яких об`ємах, поза офіційним обліком, але деревину треба буде самостійно вивезти.

У серпні на території Доброгостівського лісництва Дрогобицького лісгоспу на вантажівку підприємця навантажили 9 куб. м. дубових і букових дров. За це майстер лісу отримав 7,2 тис. грн.

Під час засідання суду підозрюваний розкаявся і повністю визнав свою вину у хабарництві, та погодився заплатити 20,4 тис. грн штрафу. Він також буде позбавлений права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у органах державної влади та правоохоронних органах строком протягом одного року.

На таких умовах суд 3 грудня затвердив угоду про визнання винуватості між Ігорем Жагаляком та прокурором.

У своїй останній декларації за 2019 рік Ігор Жагаляк повідомив, що володіє будинком та трьома ділянками, а його зарплата становила 139 тис. грн. У 2015 році він був обраний депутатом Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» (тепер «Європейська солідарність»).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі