Підприємиця розпиляла мільйон з конкурентом, який припинив роботу ще минулоріч

Фото умовне, джерело: 05453.com.ua

Пов’язані між особою приватні підприємці Вікторія Писарь та Петро Штефанюк позмагались за мільйонне замовлення від відділу освіти Рахівської райдержадміністрації на Закарпатті на харчування школярів.

Як з’ясували «Наші гроші. Львів», документи конкурентів виготовлені в одній програмі і на них є однакові дефекти, що зазвичай свідчить про використання спільної техніки.

Для наближення відкрийте у новому вікні

Під час аукціону конкуренти не торгувалися, і перемога дісталась Вікторії Писарь із пропозицією в 1 млн 28,5 тис. грн. Відділ освіти Рахівської РДА 1 грудня підписав з нею договір.

Як виявилось, її конкурент Петро Штефанюк припинив діяльність як підприємець ще кінці 2019 року. Тобто у своїх довідках від імені приватного підприємця він повідомляв тендерному комітетові неправдиву інформацію. Загалом, згідно з даними Prozorro, він отримував лише одне замовлення на 5 тис. грн.

Для наближення відкрийте у новому вікні

Якщо АМКУ доведе факт узгодження учасниками поведінки на тендері, то їм загрожує штраф та трирічна заборона участі у відкритих торгах.

Про замовлення

Вікторія Писарь повинна надати постачати гаряче харчування для 995 учнів пільгових категорій та 10 дітей в гуртожитку-інтернету. Харчування одного учня коштуватиме 20 грн/день, а дитини в гуртожитку – 67 грн/день.

Загалом послуги з харчування вона надаватиме в 32 навчальних закладах включно з одним інтернетом-гуртожитком у Рахівському районі протягом 50 навчальних днів. Для учнів пільгових категорій передбачено лише обіди, для тих, хто в гуртожитку-інтернаті, – також сніданок, підвечірок і вечеря.

Про переможця

Вікторія Писарь зареєструвалась підприємицею в 2011 році, її основним видом діяльності є постачання інших готових страв, однак в переліку є і лісозаготівлі, і роздрібна торгівля  неспеціалізованих магазинах. З 2017 року отримала замовлень на понад 5 млн грн, включно з цим договором (дані Clarity).

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Львівська обласна «швидка» замовила захисні костюми у скандального виробника із Ужгорода

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі