Львівська лікарня швидкої допомоги придбає кисневу станцію за 11 млн грн

фото умовне

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова придбає обладнання для кисневої станції за 11 млн грн у ТОВ «Алві-лайн». Про це стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно із договором, киснева станція складатиметься із двох генераторів кисню PSA AS-J виробництва американської компанії AirSep за 4,87 млн грн кожна. Раніше ця компанія постачала аналогічні генератори у Коростенську центральну лікарню та Кіровоградську обласну лікарню. Однак там обладнання коштувало дещо дорожче — 5,01 млн грн в обох випадках.

Генератор AS-J PSA, фото: pulsemedic

За технічними характеристиками генератор PSA AS-J може виробляти близько 141 кубометру кисню за годину, з концентрацією не менш, ніж 93% чистої речовини.

Окрім генераторів замовили три компресорні моделі Atlas Copco по 443 тис. грн, отож їх сумарна вартість 1,32 млн грн.

Нагадаємо, що на даний час більшість лікарень потребують кисню у великій кількості і у деяких медичних закладах відчувається його дефіцит. У статті «Дайте дихати» журналісти «Наші гроші. Львів» досліджували ситуацію із ринком медичного кисню, зокрема хто виробляє і постачає кисень в Україні, чому його бракує, і чому ціна для лікарень відрізняється в деяких випадках вдвічі.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою звітування, оскільки придбання такого товару передбачене постановою Кабінету Міністрів, і використовується для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

ТОВ «Алві-лайн» зареєстровано у Києві і його власником є Сергій Кляшторний. Згідно інформацією на сайті компанії, фірма спеціалізується на інжинірингових рішеннях у створенні та реконструкції систем медичного газопостачання. З початку 2020 року фірма отримала 20 держзамовлень на 24,6 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі