- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Підприємці зі Славського «розпиляли» півтора мільйона від Івано-Франківської обласної спортшколи

06.11.2020 @ 09:30 в І-Франк,НОВИНИ

Пов’язані підприємці Петро Греб та Любов Денечко розіграли [1] торги на постачання спортивного інвентаря на суму на 1,6 млн грн для Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту.

Школа розташована в туристичному селищі Ворохта. А обидва приватні підприємці у витязі з реєстру платників єдиного податку місцем провадження своєї господарської діяльності зазначили інше туристичне селище Славське. І Петро Греб і Любов Денечко написали адресу – вул. Івана Франка, 6 в смт. Славське.

Телефон у них також один на двох. Коли ми зателефонували за контактним номером Любові Денечко та попросила до слухавки Петра Греба, нас запитали, з якого приводу ми до нього звертаємося. Жінка представилася особистим помічником підприємця, однак не назвалася та пов’язаності між Денечко і Гребом не підтвердила.

А от у своїй довідці про матеріально-технічну базу підприємець Петро Греб зазначив, що орендує приміщення в Києві у ФОП Яцикович Р.С., який одночасно є орендодавцем Любові Денечко. Щоправда, є імовірність, що це помилково, оскільки, згідно з поданим на інші торги договором оренди, Греб знімає вказане приміщення у підприємиці Марії Головкевич.

Зареєструвались підприємцями Петро Греб та Любов Денечко майже одночасно, у лютому 2019 року в смт. Славське, Сколівського району. За даними проекту Clarity, підприємці зустрічаються на торгах вже вшосте. Вони не торгуються між собою, а в більшості випадків нижчу ціну пропонує Петро Греб.

Протягом 2019-2020 років Греб отримав державних замовлень на 3,2 млн грн (враховуючи поточну угоду), а Любов Денечко – на 1,75 млн грн.

Під час поточного аукціону підприємці також не знижували своїх пропозицій. Оскільки ціна Петра Греба була на 150 грн дешевшою, договір на постачання інвентаря підписали з ним.

Згідно з угодою, спортивна школа придбає 1,5 м. кв. пінного мату по 170 грн за м. кв., 1,5 м. кв. пластикової сітки по 180 грн та ще 1,5 м. кв. опорних пластин по 75 грн. До замовлення також входить 9 240 щіток по 104 грн за штуку. Уся продукція від фінського виробника спортивного інвентаря «Everslide».

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/11/06/pidpryyemtsi-zi-slavskogo-rozpylyaly-pivtora-miljona-vid-ivano-frankivskoyi-oblasnoyi-sportshkoly/

URLs in this post:

[1] розіграли: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-25-005416-a

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.