ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Протягом 26-30 жовтня бюджетні замовники в п’яти областях Західної України підписали 710 договорів на загальна суму 144,1 млн грн за спеціальною процедурою закупівель для боротьби з COVID-19. Минулого тижня на аналогічні витрати спрямували 81 млн грн.

Найбільше грошей витратили на Закарпатті — тут уклали контрактів на 44,6 млн грн. Друге місце в рейтингу посідає Львівщина, де за тиждень закупилися на 39,1  млн грн. Цього тижня у Івано-Франківській області на боротьбу з пандемією спрямували 25,2 млн грн. Найменше активними закупівлі були в Чернівецькій та Тернопільській областях – 19,8 та 15,2 млн грн відповідно.

Найбільшими угодами тижня стали закупівлі автомобілів швидкої допомоги, реконструкція кисневої системи та придбання антибіотиків:

  1. Закарпатський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф замовив 20 автомобілів швидкої медичної допомоги на 39,2 млн грн. Цей договір, як і закупівлі швидких в інших областях, підписали з постачальником спецтранспорту ТОВ «Автоспецпром». Медики отримають автомобілі швидкої допомоги з комплектацією типу B, за ціною 1,96 млн грн за штуку. Швидкі укомплектовані спеціальним обладнанням, зокрема кисневими балонами, дихальними мішками та приладами для реанімації.
  2. Львівський обласний центр медицини катастроф також замовив автомобілі швидкої допомоги, але тут сума контракту склала 15,9 млн грн. За ці кошти куплять шість швидких, але із комплектацією типу C. Різниця між автомобілями швидкої типу B та C полягає в тому, що у швидких типу C, додатково є апарат для штучної вентиляції легень та капнограф — прилад для відстеження кількості вуглекислого газу в повітрі та крові пацієнта. Вартість такого спецтранспорту — 2,66 млн грн за одиницю.
  3. Івано-Франківський центр екстреної допомоги також придбав сім автомобілів, типу B по 1,96 млн грн. В усіх трьох контрактах швидкі поставлять впродовж трьох місяців після проведення 50% передоплати.
  4. Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА витратить 4,38 млн грн на реконструкцію кисневих систем в лікувальному корпусі B в Кіцманській районній лікарні. Підрядником виступила місцева компанія ТОВ «Валдерроуд».
  5. Львівська Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги уклала контракт на постачання антибіотиків із ТОВ «АТ-Фарма». Медзаклад отримає 10 тис. флаконів препарату «Меропенем-Віста» по 290 грн та 12 тис. флаконів «Цефтриаксон-Віста» по 30 грн за штуку, а загальна сума договору складе 3,26 млн грн.

 

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.  

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі