У Брюховичах продали ділянку в парку по 845 доларів за «сотку»

Фото Наші гроші. Львів

Брюховицька селищна рада продала земельну ділянку площею 0,2 га на вулиці Курортній, 3 за 419 тис. грн, тобто 20,95 тис. грн за «сотку». Про це «Наші гроші. Львів» дізналися із відповіді ради на інформаційний запит.

На ділянці вже давно стоїть недобудована споруда, земля фактично розташована в куті місцевого парку ім. Б.Хмельницького, офіційно його межі ще не затверджені. Ділянка призначена для будівництва та обслуговування кафе.

Ділянка на Публічній кадастровій карті

Власником ділянки стало ПП «Княгиня», яке належить Павлові Денисюку, доценту «Львівської політехніки». У 2010 році він був обраний депутатом Брюховицької селищної ради і входив до депутатської групи «Разом до змін», головою якої був Володимир Доманський, теперішний селищний голова.

Недобуд на вул. Курортній, 3 в смт. Брюховичі (фото Наші гроші. Львів)

Звіт про експертну грошову оцінку вартості землі рада затвердила в лютому цього року. Цим же рішення вирішили ділянку продати за ціною, яку визначили експерти, – 419080 грн без ПДВ. У перерахунку за курсом НБУ да дату рішення сесії, 6 лютого, це 16,9 тис. дол. Відтак одна «сотка» коштувала 845 доларів. Договір купівлі-продажу підписали 28 лютого.

Оцінку землі робило ТОВ «Термін ЛТД», це коштувало Брюховицькій селищній раді 890 грн.

Згідно з інформацією на сайті ради, орендарем ділянки було ПП «Княгиня», однак потім є згадка, що в 2019 році, –  Богдан Габалевич, директор ПП «Княгиня».

«Княгиня» також володіє незавершеним будівництвом на цій ділянці. Право власності оформили восени 2019 року на підставі рішення Брюховицької селищної ради «Про дозвіл на проектування та будівництво кафе на 100 місць по вул. Курортній, 3 в смт. Брюховичі» від 2008 року і дозволу на будівельні роботи від 2010 року. Перевірити дозвіл на сайті ДАБІ не вдалося, оскільки система дозволяє здійснювати пошук лише з 2011 року.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі