- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Івано-Франківська міська клінічна лікарня замовила ремонт відділення за 16 млн грн у фірми екс-заступника мера, засудженого за земельні оборудки

21.10.2020 @ 09:00 в І-Франк,НОВИНИ

Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківська 16 жовтня підписала договір на реконструкцію та добудову відділення екстреної медичної допомоги за 16,1 млн грн з ТОВ «МЖК Експрес-24». Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro [1].

Окрім переможця участь у торгах взяли ще дві компанії: ТОВ «ПКМ-113» і ТОВ «XXI століття плюс», але їх пропозиції були на 100 тис. грн та 1,1 млн грн дорожчими. Очікувана вартість закупівлі становила 17,7 млн грн, отож економія на тендері склала 8,7%.

За договором фірма-переможець завершить роботи до кінця 2020 року. Технічним завданням передбачено, що компанія проведе ремонт з добудовою відділення, й окрім загальнобудівельних робіт, замінить системи опалення, вентиляції та сантехніку, а також проведе реконструкцію боксу автомобілів швидкої та зовнішнє озеленення території.

Витрати компанії на заробітні плати працівникам дорівнюватимуть 3,3 млн грн (20% від суми закупівлі), а прибуток — 0,68 млн грн (4,2% відповідно).

ТОВ «МЖК Експрес-24» зареєстроване у Івано-Франківську і є однією з найбільших будівельних [2] компаній міста. Фірма заснована ТОВ «Рам-ІФ», яке у свою чергу зареєстроване на Валентину Попадинець (50,3%) та Володимира Швадчака (49,6%).

Володимир Швадчак до 2008 року був заступником міського голови Івано-Франківська і був засуджений у справі, пов’язаною з махінаціями із земельною ділянкою біля приміського села Микитинці.  Тоді Швадчака та групу інших посадовців притягували до кримінальної відповідальності за вилучення з державної власності 31 гектара землі у 2007 році на користь ТОВ «МЖК Експрес-24». Ділянка належала Івано-Франківському інституту агропромислового виробництва.

Володимира Швадчака засудили [3] на два роки умовного позбавлення волі, оскільки справу перекваліфікували із зловживання службовим становищем на службову недбалість. У 2010 році усі фігуранти справи оскаржували рішення суду. Інформації про закінчення справи Володимира Швадчака немає у Єдиному державному судовому реєстрі судових рішень, але є відомості про інших посадових осіб, що фігурували у справі і були звільнили від покарання [4] у зв’язку із закінченням строку давності.

Це лише другий контракт «МЖК Експрес-24» з бюджетними установами. Попереднє державне замовлення компанія підписувала ще в 2016 році на реконструкцію дитячого садка у смт. Перегінське (Рожнятівський район, Івано-Франківської області) за 200 тис. грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні. Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/10/21/ivano-frankivska-miska-klinichna-likarnya-zamovyla-remont-viddilennya-za-16-mln-grn-u-firmy-eks-zastupnyka-miskogo-golovy-yakogo-sudyly-za-zemelni-oborudky/

URLs in this post:

[1] Prozorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-09-08-000519-a

[2] будівельних: https://mgk.if.ua/pro-kompaniyu/

[3] засудили: https://gk-press.if.ua/x4127/

[4] покарання: http://reyestr.court.gov.ua/Review/38212765

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.