ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Протягом 12-16 жовтня бюджетні замовники в п’яти областях Західної України підписали 503 договори на загальна суму 35,6 млн грн за спеціальною процедурою закупівель для боротьби з COVID-19.

Найбільше грошей витратили у Львівській області — тут уклали контрактів на 11,1 млн грн. Друге місце в рейтингу у Івано-Франківської області — 10,1 млн грн. У Чернівецькій області за тиждень закупились на 8,3 млн грн, а в Тернопільській — на 5 млн грн. Найменше коштів, як і минулого тижня, витратили на Закарпатті. За минулий тиждень ця сума становила 1,8 млн грн, а впродовж 12-16 жовтня це майже вдвічі менше — 0,97 млн грн.

Найбільшими угодами тижня стали:

  1. Лабораторне обладнання для тестування хворих на коронавірус за 2,7 млн грн замовила Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня. За договором, придбають ампліфікатор BMS MIC вартістю 1,13 млн грн та станцію для автоматичного виділення нуклеїнової кислоти за 1,5 млн грн. До комплекту також входить ПЛР-бокс, лабораторний холодильник та спеціальні дозатори. Постачальником обладнання є компанія ТОВ «Некст Левел Діагностікс».
  2. Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1 придбає переносну ультразвукову діагностичну систему. Договір уклали з ТОВ «Астріум», а його вартість 1,38 млн грн. У лікарні вже є два стаціонарні УЗД апарати, а переносну установку замовили, щоб проводити обстеження хворих на COVID-19, не порушуючи епідемічного зонування лікарні.
  3. Борщівська районна лікарня отримає медикаментів для лікування хворих на 1,3 млн грн. Лікарня замовила фармацевтику у ТОВ «Бадм», однієї з найбільших компаній з продажу фармацевтичної продукції.
  4. Костюми для індивідуального захисту замовили у Львівському обласному центрі екстреної медицини. Костюм складатиметься з бахіл та комбінезону, що виготовлені з нетканого полотна. Постачальником стане львівська компанія ТОВ «Рос сервіс», усього замовлять 5 тис. захисних костюмів по 220 грн, тобто на 1,1 млн грн.
  5. Сторожинецька центральна районна лікарня підписала договір з ТОВ «Салюте-М» на постачання апарату штучної вентиляції легень за 1 млн грн. Медзаклад придбає ШВЛ моделі Neumovent GraphNet Аdvance, який можна використовувати як для дорослих, так і для дітей та новонароджених.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні. Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі