Колишній працівник обіграв на тендері з дорожнього технагляду свого роботодавця

Фото ілюстративне, джерело: ЦГМД

Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації 15 жовтня підписав два договори з підприємцем Юрієм Сало вартістю 2,1 млн грн на технічний нагляд за ремонтами доріг. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Технічний нагляд за поточним ремонтом ділянки дороги Дрогобич –Довголука (Дрогобицький та Стрийський район) коштуватиме 1,4 млн грн, а доріг Миколаївського та Жидачівського районів – 0,7 млн грн.

В обох закупівлях замовник відхилив по дві-три дешевші пропозиції. Причому учасники знижували початкові пропозиції у 2-3 рази, наприклад, з 790 тис. грн до 225 тис. грн. В дешевшому тендері остаточна пропозиція переможця Юрія Сала була нижчою від початкової на 200 тис. грн, а в дорожчому залишилась незмінною – 1,4 млн грн.

Юрій Сало зареєструвався підприємцем у серпні 2018 року. До цього він працював провідним інженером з технагляду фірми-конкурента на цих торгах ТОВ «Захід-Контроль». Згідно з наказом товариства, на роботу його прийняли у червні 2018-го.

Шапки документів конкурентів мають подібне оформлення. А коли журналістка «Наші гроші. Львів» зателефонувала на контактний телефон «Захід-Контролю» і покликала Юрія Сала, то їй повідомили, що вони є «товаришами» і «однією фірмою». Втім, після представлення журналісткою, в «Захід-Контролі» забрали свої слова назад, мовляв, це жарт.

Юрій Сало і «Захід-Контроль» зустрічалися на аукціонах вже вісім разів. Вперше це сталося ще в серпні.

Працівником у Сала є Мирон Телятник, екс-власник та директор «Захід-Контроль», яке тепер належить Олегу Слоцькому. Загалом з часу реєстрації підприємцем Сало отримав замовлень на понад 9 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі