«Львівобленерго» переплатить новоствореній фірмі улюбленого постачальника майже 100 тисяч за бензопили

фото: Stihl

ПАТ «Львівобленерго» уклало угоду з ТОВ «Астра Енерго» на закупівлю бензопил та висоторізів на загальну суму 460 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Лісмаш» із пропозицією на 700 грн дешевше, однак фірму відхилили, оскільки та надала в складі документів протерміновану довідку про несудимість директора.

За договором, переможець закупівлі ТОВ «Астра Енерго» продасть «Львівобленерго» інструменти для догляду за деревами виробництва Stihl. Йдеться про 11 бензопил моделі Stihl MS-361 та 5 висоторізів Stihl HT-133, за ціною у 21,2 тис. грн та 29 тис. грн відповідно.

Такі ціни є значно вищими, ніж ті, які пропонують постачальники на ринку. Наприклад, роздрібна ціна на бензопили Stihl MS-361 на більшості сайтів на рівні 14,2 тис. грн, оскільки компанія Stihl пропонує на цю модель знижку, а стандартна вартість – 15,5 тис. грн. Ціна ж висоторіза у дилерів — 22,2 тис. грн. Отож, на кожному інструменті переплатили 5,7 тис грн та 6,8 тис. грн відповідно або ж 97 тис. грн сумарно.

ТОВ «Астра Енерго» зареєстроване у Києві всього 2 місяці тому Олександром та Наталією Кузнецовими. За цей термін фірма вже встигла отримати 49 контрактів на 3,26 млн грн усі з яких від «Львівобленерго».

Загалом Кузнецови давно співпрацюють з обленерго. Зокрема, як власник ТОВ «Нова енергетична група» (НЕГ), Олександр Кузнецов протягом 2016 – 2017 років отримав замовлень на понад 6,6 млн грн від «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго».

Ще одна фірма, зі схожою назвою, якою Олександр і Наталія Кузнецови володіють спільно, «Компанія НЕГ» отримала 8,2 млн грн у Львівській області протягом 2019 -2020, всі «Львівобленерго». Свого часу саме через цю компанію «Львівобленерго» купувало склопластикові драбини удвічі дорожче від цін виробника.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі