Шумські освітяни заплатять місцевим комунальникам за дезінфекційні засоби вдвічі більше їхньої ринкової вартості

фото: puroclean.com

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міськради (Тернопільська область) 11 вересня уклав договір на закупівлю дезінфекційних засобів на загальну суму 40 тис. грн. Угоду уклали з обласним комунальне підприємством «Профілактична дезинфекція». Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За договором замовили таблетки для дезінфекції «Жавель-клейд» в банках по 1 кг. Це засіб у таблетках на основі хлору, який використовують для знезараження поверхонь у лікувальних закладах, аптеках, комунальних об’єктах, громадському транспорті тощо.

Вартість однієї банки за контрактом 845 грн, що значно дорожче, ніж купують інші бюджетні замовники. До прикладу, Луцька гімназія №14 придбала аналогічний товар за 450 грн за банку, Володимирівська сільська рада (Миколаївська область) купувала по 451 грн. А ще дешевше «Жавель-клейд» обійшовся Хустському професійному ліцею – лише 305 грн за одиницю.

В онлайн-магазинах вартість знезаражувальних таблеток теж суттєво нижча. Переважно профільні магазини продають «Жавель-клейд» за ціною 560-540 грн за банку, хоча є і дешевші пропозиції. Приміром у компанії «Санітарний щит України» нам підтвердили вартість у 447 грн, що майже вдвічі дешевше, ніж у закупівлі Шумського відділу освіти.

Тернопільське обласне комунальне підприємство «Профілактична дезинфекція» в Кременецькому районі є частиною комунальної структури Тернопільської облради. Директором КП є Неля Лісайчук.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі