ТОП-5 закупівель тижня для боротьби з COVID-19

Протягом останнього тижня 31 серпня – 6 вересня замовники в п’яти областях західного регіону України підписали 658 угод на 50,94 млн грн за спецпроцедурою закупівель для боротьби з COVID-19.

Традиційно найбільше коштів розподілили у Львівській області – 27,84 млн грн. На другому місці – Івано-Франківська (майже 9 млн грн), третьому – Тернопільська (5,7 млн грн). У Закарпатській та Чернівецькій областях підписали договорів лише на 3,1 та 3,9 млн грн відповідно.

Найбільшими угодами тижня стали:

  1. Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф замовив десять автомобілів швидкої медичної допомоги на 19,6 млн грн. Транспорт поставить ТОВ «Автоспецпром» протягом трьох місяців після попередньої 50% оплати.
  2. Івано-Франківський обласний перинатальний центр придбає ультразвукову діагностичну систему експертного класу DC-70 за датчиками за 1,46 млн грн. Поставку цьогоріч має зробити ТОВ «Здраво».
  3. Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗУ скупився реагентами у підприємця Василя Гуски на 963 тис. грн. Наприклад, один ПЛР-набір для детекції РНК коронавірусу SARS-CoV-2 і групи SARS (100 визначень) коштуватиме 6,75 тис. грн.
  4. Стебницька міська лікарня (Львівська область) замовила ліків на 827 тис. грн у ПП «Соломія-Сервіс»: метронідазол, моксимак, азитроміцин, медопенем, муколван, парацетамол і тд. Усі ці ліки є в постанові Кабміну, що дозволяє закуповувати їх без конкурсу.
  5. Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр Закарпатської облради також замовив фармацевтичної продукції на понад 756 тис. грн у АТ «Київмедпрепарат». Товариство постачатиме мепенам по 290,88 грн за флакон.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі