- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Клінічна лікарня імені Князя Лева протиправно витратить понад півмільйона на ліки без тендеру

01.09.2020 @ 09:00 в Львів,НОВИНИ

Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева 27 серпня підписала договір із ТОВ «Бадм-Б» на постачання фармацевтичної продукції з порушенням законодавства.

Ліків на 871,5 тис. грн замовили [1] за спеціальною спрощеною процедурою для подолання пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19), вказано на Prozorro. Така спрощена процедура передбачає закупівлі за прямими договорами. Проте не всі із замовлених лікарнею препаратів є в переліку відповідної постанови [2] Кабміну, яка визначає, що можна купувати без конкурсу.

Наприклад, замовили Цефотрин (міжнародна непатентована назва: Cefepime) на майже 290 тис. грн, Левоцин-Н (мнн: Levofloxacin) – понад 202 тис. грн, Левофлоксацин (мнн: Levofloxacin) – майже 81 тис. грн – всі ці препарати відсутні в постанові, а тому лікарня мала б провести конкурсні закупівлі для їх придбання. Немає в постанові Кабміну і Іміфорсу (мнн: Imipenem and cilastatin), якого замовили на 45 тис. грн, а також Зацефу (мнн: Ceftazidime) – 20 тис. грн.

Серед багатьох лікарень в області саме Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева найчастіше порушує правила закупівель за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19). Наприклад, у липні ми двічі фіксували [3] закупівлі ліків за цією процедурою, хоча вони відсутні в постанові Кабміну.

Дніпропетровське ТОВ «Бадм-Б» належить Олександру Дитятковському і Олександру Суходольському, цьогоріч компанія отримала замовлень на понад 800 млн грн.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці British Embassy Kyiv в рамках проєкту з протидії порушенням в державних закупівлях під час пандемії COVID-19 у Західній Україні.  Погляди, висновки, рекомендації, висловлені в цій публікації, належать журналістам «Наші гроші. Львів» і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/09/01/klinichna-likarnya-imeni-knyazya-leva-protypravno-vytratyt-ponad-pivmiljona-na-liky-bez-tenderu/

URLs in this post:

[1] замовили: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-08-28-005236-c

[2] постанови: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/225-2020-%D0%BF#Text

[3] фіксували: http://lviv.nashigroshi.org/2020/07/21/u-lvivskij-likarni-zamovyly-likiv-dlya-hvoryh-na-koronavirus-z-porushennyam-protsedury/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.