- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Кіцманівська лікарня за «ковідною» процедурою замінить рентген-апарат вперше за майже 40 років

31.07.2020 @ 09:00 в НОВИНИ,Чернівці

Кіцманська центральна районна лікарня 27 липня замовила [1] рентгенівську систему New Oriental 1000 МС вартістю 2,48 млн грн. Товар поставить київське ТОВ «Здраво» до кінця вересня цього року.

Медики отримають цифровий рентген-апарат китайського виробника [2] «Beijing Wandong Medical Equipment Co», який спростить та прискорить діагностику. На відміну від звичайних рентген-апаратів, ця система дозволить робити високоякісні знімки з меншим опроміненням пацієнтів.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Рентгенівська система New Oriental 1000 MC (фото: actionmed.pl)

Наразі лікарня користується рентген-апаратом, введеним в експлуатацію 1983 року, зазначає заступник головного лікаря з медичної частини Дмитро Фівчук. Декілька років тому цей апарат оцифрували, однак він все одно є менш потужним за сучасне обладнання.

Постачальник нового рентген-апарату для районної лікарні фірма «Здраво» входить [3] до списку найбільших постачальників медичного обладнання у Чернівецькій області протягом карантину. Кінцевим бенефіціаром компанії є Валерій Лось, який володіє цілою групою фармацевтичних фірм та підприємств з пошиття одягу. Саме компанія «Здраво» є основною в цій групі, вона просуває на ринку України медичні препарати та медичне обладнання, зазначає YouControl.

Це не перша рентгенівська система, придбана в Чернівецькій області протягом карантину. Всередині липня Буковинський клінічний онкологічний центр замовив [4] стаціонарну рентгенографічну систему OPERA T30cs за 6 млн грн. Цей договір – наразі найбільший серед установ Буковини.

Також рентген-апарат моделі ІМАХ 7700В вартістю 2,4 млн грн замовила [5] Новоселицька районна лікарня. Медики вже попередньо оплатили половину його вартості, саму поставку товару продовжили до кінця серпня.

Нагадаємо, протягом березня-червня установи Чернівецької області спрямували [3] 80 млн грн на подолання коронавірусу. Найбільше коштів пішло на медичне обладнання – 33 млн грн або 41% від загальної суми. В основному лікарні замовляли апарати штучної вентиляції легень, системи для лабораторного тестування, кисневі концентратори та апарати ультразвукової діагностики.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/07/31/kitsmanivska-likarnya-za-kovidnoyu-protseduroyu-zaminyt-rentgen-aparat-vpershe-za-majzhe-40-rokiv/

URLs in this post:

[1] замовила: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-27-002746-b

[2] виробника: http://mozdocs.kiev.ua/medvyrob.php?detailid=1763

[3] входить: http://lviv.nashigroshi.org/2020/07/14/80-miljoniv-proty-koronavirusu-v-chernivtsyah/

[4] замовив: http://lviv.nashigroshi.org/2020/07/22/bukovynski-onkology-otrymayut-novu-rentgenivsku-systemu-za-6-mln-grn-dlya-diagnostyky-patsiyentiv-z-koronavirusom/

[5] замовила: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-05-28-000783-a#tender

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.