Калуська лікарня придбала ще один апарат штучної вентиляції легенів

Калуська центральна районна лікарня 24 липня  уклала угоду на придбання апарату штучної вентиляції легенів загального призначення для інтенсивної терапії HAMILTON-C3 за 1,14 млн грн з приватним підприємством «Медлогістик». Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Це буде вже другий апарат ШВЛ, який лікарня замовила з часу оголошення пандемії коронавірусної інфекції. Раніше, лікарня замовила за спеціальною процедурою звітування апарат ЮВЕНТ-А з візком, капнографом, зволожувачем дихальної суміші та компресором за 649,3 тис. грн. Обидва апарати вже є в лікарні.

Загалом, як розповів «Нашим грошам. Львів» перший заступник генерального директора лікарні Валерій Паляниця, в лікарні є 19 апаратів ШВЛ. Найближчим часом планують закупити ще один. При цьому станом на 24 липня в лікарні перебувало 50 хворих та людей з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Приватне підприємство «Медлогістик» зареєстроване в Чернівцях у 2007 році. Його власником є Володимир Решетов. З початку року підприємство отримало замовлень на 3,4 млн грн, з них 1,3 млн грн – угоди укладені за спеціальною процедурою звітування COVID-19. (без урахування даної закупівлі).

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі