- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

В Солонці продають будинок генерала Ткачука за майже два мільйони доларів

13.07.2020 @ 10:17 в НОВИНИ

Оголошення про продаж елітного будинку в селі Солонка за 1,95 млн доларів з’явилось на сайті OLX  7 липня. Будинок належить ректорові Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного генералу Павлові Ткачуку, хоча він ніколи не фігурував у декларації генерала, оскільки записаний на його родину.

«Пропоную на продаж ВІП будинок в Солонці (початок). 650 кв. м, 30 сотих землі. На першому поверсі знаходиться робочий кабінет і 2 зали. На другому поверсі 2 спальні, гардероб, санвузол. На третьому поверсі 4 спальні, вітальня, санвузол, гардероб, 2 балкони. В цокольному поверсі є ще одна кімната, санвузол, кухня. Зроблений ремонт з якісних матеріалів. Індивідуальне опалення», – йдеться в оголошенні [1].

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок. Родина племінниці генерала мешкає в місті Бердичів (Житомирська область), де займається успішним бізнесом – виготовленням автомобільного скла на заводі  Safe Glass Factory [2].

Всі фото будинку з сайту OLX

Про те, що генерал Ткачук мешкає в Солонці в незадекларованому будинку, «Наші гроші. Львів» [3] писали ще у 2017 році. Тоді ми з’ясували, що племінниця генерала стала власницею цього будинку у грудні 2016 року. Але з огляду на соціальне життя її родини, відбувалось воно саме в Бердичеві, а не в Солонці.  З того часу власність не змінювалась, про що свідчать дані з Єдиного державного реєстру нерухомого майна.

До речі, тут же в Солонці є ще один будинок, пов’язаний з генералом Ткачуком. Відразу навпроти ВІП-помешкання, що продається, є дещо скромніший будинок. Він належить сестрі генерала Ніні Шкляренко, власне матері Анни Сенаторової, яка також мешкає в Бердичеві. А в цьому будинку, за даними останньої декларації [4], мешкає генерал Ткачук. Сестра надала йому будинок в користування безоплатно. А його зять Руслан Сапіга також безоплатно дав у користування автомобіль Hyundai Sonata.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/07/13/v-solontsi-prodayut-budynok-generala-tkachuka-za-majzhe-dva-miljony-dolariv/

URLs in this post:

[1] оголошенні: https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-vp-budinok-v-rayon-ashanu-na-striysky-30sotih-zeml-IDIz6Bc.html?fbclid=IwAR00OuoUXcH0c3jxBZkzkGTCzTZce8hGvOuwipAxhyX7yb675ZNAVCZk80Y

[2] Safe Glass Factory: http://safeglass.com.ua/index.html

[3] «Наші гроші. Львів»: http://lviv.nashigroshi.org/2017/01/27/teplyj-zarobitok-henerala/

[4] декларації: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f9572e4a-95cd-49b1-bd36-d0772888e16c

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.