Тернопільська лікарня №2 замовила одноразові маски на 70% дорожче місцевих освітян

Ілюстрація умовна. Фото: biv.com

Тернопільська комунальна міська лікарня №2 26 травня підписала договір на постачання трьохшарових одноразових масок з підприємицею Марією Кравчик на 24 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Лікарня замовила 2 тисячі масок з гумовими завушинами та металевим фіксатором на переніссі. Одна така маска коштуватиме 12 гривень.

Ціна на одноразові тришарові маски значно знизилась, в мережі аптек «D.S.» одноразові маски можна купити за ціною до 8 грн, а в «Епіцентрі» – до 10 грн. Наприклад, відділи освіти Галицького, Франківського, Шевченківського та Залізничного районів замовили тришарові маски у ТОВ «Авіація Галичини» по 7 грн за штуку.

Роздрібні ціни на маски в магазині Епіцентр

Щодо Тернополя, то наприклад, 25 травня договір на постачання одноразових тришарових масок з металевим фіксатором підписало і управління освіти і науки Тернопільської міськради, де одна маска коштуватиме 6,95 грн.

Це лише другий договір підприємиці Марія Кравчик з тернопільською лікарнею №2, ще в 2017 році вона отримувала замовлення на лабораторні реактиви на 370 тис. грн. За даними Clarity, загалом підприємиця підписала договорів на понад 3,3 млн грн.

Підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі