Львівська лікарня швидкої допомоги закупила обладнання на понад 10 млн грн у новоствореної фірми

фото: Волинь online

«Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова» 18 травня уклала договір із ТОВ «Бланком» на постачання приліжкових моніторів на загальну суму 10,37 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Усі монітори призначені для капнографії – вимірювання рівня концентрації вуглекислого газу у диханні пацієнта, яким здійснюють штучну вентиляцію легенів. Застосовувати їх можна як для інтубованих хворих, так і для хворих, які не потребують інтубації.

Всього лікарня придбала 20 комплектів моніторів, найдешевшими з яких є приліжкові монітори PMV-4763. Таких замовили 10 комплектів по 291 тис. грн за одиницю. Також придбають 8 комлектів на базі монітора CSM-1502, з них три комплекти в базовій комплектації за 522 тис. грн і ще п’ять з додатковим обладнанням: модулями вимірювання артеріального тиску, електроенцефалографії чи транспортним монітором. Вартість таких комплектів становить від 543 до 856 тис. грн.

Крім цього замовили дві поліфункціональні станції з моніторами CSM-1702 по 1,36 млн грн кожен. Доставити обладнання, за умовами договору, постачальник повинен впродовж місяця, тобто до 15 червня.

ТОВ «Бланком» зареєстроване лише 8 місяців тому у Києві, а його власницею є киянка Євгенія Павлюк. За цей час фірма вже уклало 18 контрактів загальною вартістю 32 млн грн. Серед них 8 договорів на 19 млн грн у Львівській області. Павлюк також належить ТОВ «Авідан», яке також займається торгівлею медобладнанням.

 

Підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі