У ЦНАПах Львова встановлять захисні екрани для адміністраторів за 188 тисяч

Один із ЦНАПів Львова. Фото ЛМР

Управління адміністрування послуг Львівської міської ради 8 травня підписало п’ять договорів з підприємцем Олегом Карпою на загальну суму майже 188 тис. грн для облаштування захисту для адміністраторів у центрах надання адміністративних послуг

Усі закупівлі здійснено за процедурою звітування, оскільки суми договорів не перевищували 50 тис. грн – саме такий новий поріг діє для конкурсних закупівель з 19 квітня цього року.

На самі пластикові захисні пластикові екрани для робочих місць адміністраторів витратять майже 49,6 тис. грн. Загалом замовили 83 екрани різних розмірів за ціною 534-672 грн кожен. А от дизайнерські та конструкторсько-технологічні роботи з розробки цих екранів обійдуться місту в майже 29 тис. грн.

На засоби кріплення та фіксації екранів витратять ще 43,8 тис. грн. Кожен комплект кріплень коштуватиме по 528 грн. А послуги з встановлення та закріплення захисних екранів обійдуться в 40,3 тис. грн (по 486 грн за кожен).

Крім того, замовили ще 196 пластикових кишеньок для листівок формату А4 по 129 грн на загальну суму понад 25 тис. грн.

Підприємець Олег Карпа, за даними Prozorro, раніше не отримував замовлення від бюджетників, хоча давно зареєстрований підприємцем. Основний вид його діяльності – рекламні агентства. Його телефон також вказаний на сайті «Барви міста», на якому пропонують послуги із виготовлення вивісок, рекламних конструкцій, світильників, декорацій та інше. Він також є директором та засновником ПП «Торгове підприємство «Дубль-К».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі