Кам’янко-Бузьких кооператорів відсторонили на три роки від тендерів за «розпил» понад трьох мільйонів на харчуванні школярів

Територіальне відділення львівського Антимонопольного комітету України 30 квітня оштрафувало споживче товариство «Оксамит» і ТЗВП «Інес» за спотворення результатів торгів на харчування учнів трьох шкіл в місті Кам’янка-Бузька.

Рішення комітету оприлюднили на сайті АМКУ 6 травня. Компанії повинні заплатити 136 тис. грн штрафу сумарно та протягом трьох років не зможуть брати участь у відкритих торгах.

Про змову торгово-заготівельного підприємства «Інес» та СП «Оксамит» «Наші гроші. Львів» писали січні 2019 року, а «Центр громадського моніторингу та досліджень» надіслав оскарження до Антимонопольного комітету.

Зокрема, ми виявили, що учасники не конкурували між собою, а ТЗВП «Інес» не завантажило жодного необхідного для перемоги документа, окрім постанови про призначення директора. Але на інших тендерах компанії вантажили документи з однаковими дефектами друку та сканування.

СП «Оксамит» засноване Кам’янко-Бузькою райспоживспілкою, яка належить Ново-Яричівському споживчому товариству та СТ «Надбужжя». В свою чергу, директоркою Ново-Яричівського споживчого товариства є Олександра Приписюк, яка є власницею ТЗВП «Інес», що вдавало фіктивну конкуренцію. А директором обох підприємств є Михайло Кекош,

Варто зазначити, що це не єдиний випадок шахраювання на торгах споживчим товариством «Оксамит». Спотворення  торгів повторилось у січні 2020 року, також на тендері від відділу освіти Кам’янко-Бузької РДА. Тоді СТ «Оксамит» імітувало конкуренцію з дружиною директора Михайла Кекоша – Галиною Кекош, та підприємицею Стефанією Фалісей, у якої Михайло Кекош вказаний як найманий працівник. Заяву про розгляд цієї закупівлі також скеровано до Антимонопольного комітету.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі