Яремчанська лікарня знайшла дешевші дезінфікуючі рамки після нашої публікації

Зображення ілюстративне. Джерело: business.ua

Яремчанська центральна міська лікарня розірвала договір з приватною підприємицею з села Макуличин Іванною Жіляк після того, як «Наші гроші. Львів» виявили значну переплату в цій закупівлі.

Нагадаємо, замовили чотири дезінфікуючі рамки загальною вартістю 99,9 тис. грн. Вартість однієї рамки становить 24,98 тис. грн. Протягом останніх двох тижнів певна кількість українських лікарень також уклала угоди на придбання схожих дезінфікуючих рамок, що призначені для дезінфекції одягу людини, яка заходить чи виходить з приміщення. Однак їх ціна є значно нижчою.

Одним з основних постачальників цього обладнання сьогодні є ПрАТ «Барський машинобудівний завод» (Вінницька область), який розгорнув виробництво рамок з початку пандемії. Вартість рамок коливається в межах 10-15 тис. грн за одиницю. Наприклад, саме за 10 тис. грн у підприємства придбав рамку «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни», а «Гайсинська центральна районна лікарня» – за 14 тис. грн. В свою чергу «Любомльське територіальне медичне об’єднання» (Волинська область) заплатила заводу 15 тис. грн за рамку. Такі рамки купують і у приватних підприємців, наприклад, «Кодимська центральна районна лікарня» за 11,7 тис. грн.

Технологія виготовлення таких рамок не є революційною чи складною, тому в мережі можна знайти низку оголошень від різних приватних виробників з цінами від 9 тис. грн. Ціна у 24,98 тис. грн, які заплатила Яремчанська лікарня – є найдорожчою.

Після публікації лікарня опублікувала в Prozorro інформацію про те, що сторони погодились достроково розірвати договір, оскільки замовник знайшов товар по нижчій ціні. Згідно з Є-Дата, лікарня не перераховувала кошти за цей товар.

29-річна Іванна Жіляк зареєстрована приватною підприємицею менше ніж півтора роки тому – у листопаді 2018 року. Основний вид її економічної діяльності – «Видання довідників і каталогів». Ми попросили її прокоментувати закупівлю, але після того, як вона вислухала питання, зв’язок обірвався і  більше вона на дзвінки не відповідала.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі