Вартість захисних масок на Закарпатті коливається від 1 до 16 гривень

Центральна міська клінічна лікарня Ужгорода 17 квітня підписала договір на закупівлю одноразових медичних масок із приватною підприємицею Оксаною Прошкіною на 160 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

За ці кошти придбали 10 тисяч масок, тобто вартість однієї становить 16 гривень. Варто зауважити, що останнім часом вартість захисних масок на ринку загалом знизилась, але помітні суттєві коливання в ціні. Наприклад, нещодавно Львівська лікарня швидкої медичної допомоги придбала їх за 10 гривень за одиницю. Ціна від 8 до 18 грн переважає у більшості закупівлях, що проводять бюджетні замовники.

У Закарпатській області коливання ще помітніші – тут медичні маски різні установи купують з різницею у 16 разів. Так, підприємиця Тетяна Кузан продала Ужгородському центру первинної медико-санітарної допомоги маски по 16 грн за штуку. А Перечинська районна лікарня підписала із Тетяною Кузан контракт, за яким 5 тис. штук масок коштуватимуть 1 грн за штуку.

Тетяна Кузан бере участь у державних закупівлях з 2016 року і загалом підписала 57 договорів на 2,6 млн грн, переважно на постачання медичних матеріалів, серед них 1,7 млн грн за 4 місяці 2020 року.

Оксана Прошкіна зареєстрова в Ужгороді й раніше не отримувала державних замовлень.

Матеріал підготували за підтримки МФ Відродження

 

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі