Винниківські чиновники встановили рекорд із кількості прямих договорів

Лише за неповних три тижні квітня виконком «відписав» без конкурсів 82 млн грн
Зображення ВМР

Протягом 18 днів квітня виконком Винниківської міськради опублікував найбільше звітів про укладені прямі договори серед усіх замовників у Львівській області. Загалом прозвітувались про 195 договорів на понад 82 млн грн. На другому та третьому місцях за кількістю звітів – «Львівська політехніка» (139) та «Львівобленерго» (138).

Така кількість договорів, які підписали без конкурсу, зумовлена вступом в силу з 19 квітня змін до ЗУ «Про публічні закупівлі». Якщо раніше виконком мав право купувати без конкурсу послуги й товари до 200 тис. грн, а роботи – до 1,5 млн грн, то тепер конкурсна закупівля передбачена і на суми від 50 тис. грн.

Квітневі закупівлі за прямими договорами, які здійснив виконком, сильно відрізняються сумою звітів та їх кількістю у порівнянні з іншими місяцями 2019 та 2020 років (див. графіку). Наприклад, минулого року за повний місяць у квітні було підписано прямих договорів на 5,7 млн грн.

Виконком Винниківської міськради найбільше прямих договорів підписав із ТОВ “Будівельний – Регіон” – на майже 14,9 млн грн. Протягом 16-17 березня з цим товариством уклали 17 договорів на капремонт каналізації, комунікацій, систем водопостачання та будівництво каналізації.

Згідно з Prozorro, раніше Винниківська міськрада з львівським ТОВ “Будівельний – Регіон” не працювала. Компанія належить 28-річній Роксолані Штогринець, яку згадували як працівницю Medicover. Судячи з її профілю в соціальній мережі, дівчина працює там досі. Вона також володіє ТОВ «Глобал Трейд Захід» разом із поляком Войцехом Янушем Травіньскі.

27-річний Євген Кубата, як і його дружина Наталія Кубата, серед замовників навпаки працює лише з виконкомом Винниківської МР, яка цього разу віддала йому замовлень на 6,4 млн грн. Він ремонтуватиме і покрівлі дахів, і ливневі каналізації, і дороги. У 2018 році він подавав електронну декларацію за 2017 рік як головний бухгалтер управління освіти Львівської міськради, а два місяці тому створив ТОВ «Альтернативбуд».

Договорів на понад 6 млн грн також підписало дві компанії: ПП «Західбуд-Плюс» і ТОВ «Білдінпарт». Остання до цього часу отримувала замовлення лише від Винниківського КП «Добробут».

83-річна Стефанія Турек підписала договорів на понад 5,5 млн грн, вона ремонтуватиме покриття доріг, спортзал, харчоблок, утеплюватиме фасад та інше. Андрій Турек, зареєстрований за однією з нею адресою, отримав підрядів ще на 2,9 млн грн. Раніше він працював в Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Інші постачальники отримали замовлення на суми менші 4 млн грн. Наприклад,  ТОВ «Укрінвестбуд» – 3,9 млн грн, Равенець Вілен – 3,4 млн грн, Коруд Іван – 2,85 млн грн, ТОВ «Тандем Ріел» і ТОВ «БК Захід Нео Буд» – по 2,65 млн грн тощо.

Загалом замовники у Львівській області за 18 днів квітня опублікували звітів про прямі договори на майже 1,2 млрд грн (понад 5 тис. договорів).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі