Чернівецька міська лікарня закупила додаткові ліжка для хворих на коронавірус

Фото умовне

Чернівецька міська клінічна лікарня №3 замовила 100 ліжок та матраців разом з постільною білизною на загальну суму 272 тис. грн. Товар закуповують для створення додаткових місць в лікарні через збільшення кількості хворих на коронавірус.

Станом на 14 квітня в міській лікарні №1, яка визначена для прийому хворих на COVID-19, закінчуються місця. Про це повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук у своєму відеозверненні.

«Передбачено, що на одну палату – один пацієнт, заражений коронавірусом чи з підозрою. Місця закінчуються, у нас на 50 палат вже 47 пацієнтів», − пояснив мер міста. За його словами, збільшуватимуть кількість місць в лікарні, тобто в одній палаті буде вже по двоє хворих.

Лікарня замовила 100 дерев’яних ліжок на ламельній основі BD-11 (200×80 см) по 750 грн/шт. Також 100 матраців «Стандарт» по 1,2 тис. грн за одиницю, 100 водонепроникних наматрацників за 280 грн/шт та стільки ж подушок холлофайбер по 155 грн/шт. Крім того, медики замовили 200 комплектів постільної білизни (два простирадла та наволочка) по 175 грн/шт.

Ліжка для міської лікарні №3 постачатиме чернівецьке ТОВ «Техно плюс». Власниками підприємства є Вячеслав Добровольський та Степан Борсук. Перший у 2015 році балотувався до Чернівецької обласної ради від партії ВО «Батьківщина», однак не пройшов. Того ж року його бізнес-партнер Степан Борсук пробував пройти до Чернівецької міської ради, однак також безуспішно.

Поточне замовлення на ліжка – єдине цьогорічне замовлення компанії. Протягом 2017-2018 років фірма співпрацювала з Чернівецьким академічним обласним музично-драматичним театром імені Ольги Кобилянської.

Матраци та ковдри постачатиме чернівецька підприємиця Тетяна Олійник. Протягом 2018-2020 років вона продавала матраци для Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату.

А от постільну білизну лікарні продасть підприємець Василь Матюшенко. Це – друге його замовлення цього року, він також постачав маски для КП «Чернівецьке тролейбусне управління».

Нагадаємо, що станом на 15 квітня у Чернівецькій області зафіксовано 589 хворих на коронавірус. Це найбільша кількість випадків серед областей України, перше місце посідає лише Київ, де зареєстровано 612 випадків захворювання.

 

Матеріал підготовлено за підтримки МФ «Відродження»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі