У Тернополі протягом останнього тижня замовили 13 апаратів ШВЛ. Потреба в шість разів вища

Міська комунальна лікарня №3 Тернопільської міської ради 13 квітня підписала договір на постачання апаратів штучної вентиляції легень вартістю понад 2,7 млн грн з ТОВ «Медбаланс».

Згідно з договором, замовити чотири апарати ШВЛ Ювент-А, ціна одного ставить понад 685 тис. грн. Порівняти ціну з ринковою не можливо, оскільки до кожного апарату йде комплект приладдя та аксесуарів, перелік яких відсутній. Щодо публічних закупівель, то в основному останнім часом замовляли Ювент-Т.

В одному із інтернет-магазинів «Наші гроші. Львів» повідомили, що такий аппарат ШВЛ доступний під замовлення за ціною 404 тис. грн, однак привезуть його аж у червні.

ТОВ «Медбаланс» зареєстровано в Києві, його власником є Геннадій Виноградський. У 2019-2020 рр. компанія отримала замовлень на 25,5 млн грн.

Раніше, 7 квітня, Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня замовила три апарати ШВЛ S1100 по 530 тис. грн кожен, що відповідає цінам в інших закупівлях, а іноді навіть дешевше.

Так само 6 квітня в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги замовили ще шість апаратів ШВЛ вартістю 3,3 млн грн, три з яких S1600, ще три – S1200.

Нагадаємо, на початок цього місяця в області було 137 апаратів штучної вентиляції легень, а додаткова потреба складала 10 апаратів ШВЛ вищого класу, 74 апаратів ШВЛ середнього класу та 77 моніторів.

Інші потреби вказані на інфографіці:

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі