- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Львівський АМКУ оштрафував дві фірми з одного села, які розіграли кросовер для ветеринарів

07.04.2020 @ 09:00 в Наші перемоги,НОВИНИ

Територіальне відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувало [1] ТОВ «Реформ» та ТОВ «Свебор Сталь Україна» на 136 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах. Йдеться про їхню участь в закупівлі спецавтомобіля для Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Про змову цих учасників на торгах «Наші гроші. Львів» написали [2] в червні 2018 року. Перший тендер на закупівлю спецтранспорту був невдалий, оскільки на нього прийшов лише один учасник – ТОВ «Реформ». На наступні торги до цієї фірми приєдналося ТОВ «Свебор Сталь Україна». Учасники подали довідки з аналогічним текстом та однаковими помилками. Також один із власників компанії «Реформ» Василь Литвин прописаний за тією ж адресою, що й колишня співвласниця «Свебор Сталь Україна» Інна Столбова. У соціальній мережі Facebook вона опублікувала спільне з Василем Литвином фото.

Нагадаємо, що головне управління держпродспоживслужби замовило під виглядом спецавтомобіля «Ветеринарна допомога» найдорожчу комплектацію кросовера Skoda Kodiag Style 2.0. Від звичайного автомобіля його відрізняли лише чотири елементи: два набори медичних товарів, сумка-холодильник та термоконтейнер.

Після публікації новини замовник розірвав договір, а фахівці з публічних закупівель «Центру громадського моніторингу та досліджень» подали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що конкуренти використовували одну ІР-адресу, мали спільних працівників та господарські відносини.

В результаті обидві компанії отримали штраф по 68 тис. грн. Вони також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Компанії «Реформ» та «Свебор Сталь Україна» зареєстровані в селі Нові Петрівці Київської області. Протягом 2019-2020 років перша фірма отримала замовлень на 395 тис. грн, а друга лише брала участь у трьох закупівлях.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2020/04/07/lvivskyj-amku-oshtrafuvav-dvi-firmy-z-odnogo-sela-yaki-rozigraly-krosover-dlya-veterynariv/

URLs in this post:

[1] оштрафувало: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=88379&schema=lviv

[2] написали: http://lviv.nashigroshi.org/2018/06/11/veterynaram-lvivskoji-prodspozhyvsluzhby-pid-vyhlyadom-spetsavtomobilya-kupyly-krosover-za-11-mln-hrn/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.