Чернівці витратять 160 тисяч грн на перевезення медиків з п’яти районів області

Фото ілюстративне. Джерело: ТСН

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради 27 березня замовив перевезення медичних працівників за 160 тис. грн. Послуги надаватиме місцевий перевізник Борис Рудик.

Автобуси курсуватимуть між Чернівцями та Глибоцьким, Герцаївським, Новоселицьким, Кіцманським та Заставницьким районами. До Чернівців працівників довозитимуть на сьому ранку, а о дев’ятій вечора зміну везтимуть назад. З повним графіком перевезення можна ознайомитися у договорі. Перевозити медиків будуть щоденно до 24 квітня, тобто до закінчення карантину в Україні. Автобуси будуть марковані – написом червоним кольором «Спеціальні перевезення».

Вартість одного кругорейсу від Чернівців до смт. Глибока становить 750 грн, до смт. Герца – 804 грн, до смт. Новоселиця – 1080 грн, до смт. Кіцмань – 570 грн, до смт. Заставна – 813 грн. Один кілометр пробігу автобуса коштує 15 грн.

Чернівецький підприємець Борис Рудик, який перевозитиме медиків, веде свою діяльність з 1997 року. Він у 2010 році виграв конкурс на перевезення жителів Чернівців за маршрутом №31 (вул. Комарова-вул. Калинівська).

У Чернівецькій області автобус для медиків організований також від Вижницького району (маршрут Вашківці-Чернівці). Перевозитимуть працівників з Мамаївської об’єднаної територіальної громади (Лужани-Чернівці) та з вже згаданого Вижницького району (Вижниця-Чернівці, Берегомет-Чернівці, Коритне-Чернівці, Замостя-Чернівці).

Матеріал підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі