На Яворівському військовому полігоні збудують адмінквартал для імітації бою вартістю майже 57 млн грн

Забраження з відео: Військове телебачення України

Військова частина А4150 замовила будівництво адміністративного кварталу в селі Старичі Яворівського району для навчання військових, який називається «Дії в урбанізованій місцевості». Будівництво здійснюватиме ТОВ «БК-Будгруп» за 56,8 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Навчальний квартал складатиметься із 10 нежитлових будівель: банку, СТО, готелю, лікарні, торгівельного центру, поліцейської дільниці, шахтного коперу та галереї, вежі керівника, підстанції, 5-поверхової будівлі, а також благоустрою території.

Більшість будівель мають звести із будівельного матеріалу, який здатний витримати звукові навантаження від використання імітаційних засобів під час проведення занять (постріли холостими боєприпасами, вибухові пакети, димові гранати). Штукатурні та оздоблювальні роботи, як і встановлення вікон й дверей, не передбачається.

Закупівлю здійснили без відкритих торгів, за переговорною процедурою для потреб оборони.

Основними замовниками для ТОВ «БК-Будгруп» є Військова частина А4150 та Національна академія Сухопутних військ, які загалом дали замовлень включно з цією на майже 160 млн грн.

Наприклад, ця компанія отримувала підряд на будівництво навчального місця «Бій в населеному пункті» в Старичах на 39,5 млн грн.

Частина збудованих об’єктів для “Бою в населеному пункті” (фото: Юрій Бірюков)

А також минулоріч – ще майже 23 млн грн на початок будівництва «Дії в урбанізованій місцевості»: зведення шутхаузу, школи та двоповерхової будівлі, обладнаної для оборони.

Як повідомляє Український мілітарний портал, цьогоріч добудують ще частину будівель. Із зображень випливає, що мова йде про «Дії в урбанізованій місцевості».

Фото: АрміяInform

Відтак, будівництво навчальних комплексів «Дія в урбанізованій місцевості» та «Бій в населеному пункті» в Старичах вже коштуватиме майже 120 млн грн.

ТОВ «БК-Будгруп» належить Михайлу Довганичу.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі