У Стрию замовили респіратори удвічі дорожче, ніж у Житомирі

Фото з сайту Епіцентру

Стрийська центральна районна лікарня 13 березня підписала два договори на постачання респіраторів БУК-3 з приватною підприємицею Галиною Кісіль на 211 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

За першим договором, замовили 3500 респіраторів, кожен із яких коштує 51 гривню. За другим, 500 таких же респіраторів БУК-3, однак вже по 65 гривень. Нагадаємо, що потрібно проводити конкурсну закупівлю товарів, якщо сума перевищує 200 тис. грн. В даному випадку підписали два прямих договори: на 178,5 тис. грн і 32,5 тис. грн.

Фото з сайту виробника

Респіратори БУК-3 мають ступінь захисту FFP3 (до 50 ПДК). Аналогічні респіратори 26 лютого замовив Центр первинної медико-санітарної допомоги у Новоград-Волинську по 14,5 грн без ПДВ. Так само управління надзвичайних ситуацій Житомирської міськради 13 березня замовило 7999 таких респіраторів трішки дорожче – по 25 грн за штуку у ТОВ «Бук.юа». Ця ж компанія продала респіратори БУК-3 ще одній житомирській лікарні, і також по 25 грн за штуку.

Натомість ще дві медустанови, також в Житомирі та Новоград-Волинському, планують платити за БУК-3 ще дорожче, ніж в Стрию – 67,2 грн та 67,42 грн за одиницю, а в Тернополі – взагалі по 98 грн.

В інтернет-магазинах ціни на БУК-3 вказані від 21 грн до 100 грн. Деякі продавці почали зазначати, що респіратор допомагає від коронавірусу, грипу, інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Основними замовниками в Галини Кісіль є стрийські лікарні, які закуповували в неї різні товари за прямими договорами.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі