Львівський АМКУ визнав змовниками підприємців з однаковими довідками, які розігрували торги у Самбірському районі

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області визнала змовниками підприємців Надію Чмелик та Андрія Рудавського за «розпил» п’яти закупівель на продукти харчування у Самбірському районі. Відповідне рішення опублікували 26 грудня на сайті АМКУ.

Вперше про змову цих учасників на торгах «Наші гроші. Львів» написали у лютому 2018 року. Документи обох підприємців були оформлені однаково та містили аналогічний текст і помилки. Наприклад, конкуренти однаково написали слово «здійснюватимется» замість «здійснюватиметься», використали специфічне скорочення «ФО-підприємець» та однаково неправильно розставили пробіли. Також, згідно з іншими тендерними документами, підприємці вели бізнес за однією адресою в м. Самборі на вул. Купилева, 1.

Учасники зустрічалися на торгах дев’ять разів, починаючи з 2017 року. В більшості випадків перемагав Андрій Рудавський, а Надія Чмелик виступала технічним учасником.

Після публікації новини експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що підприємці користувалися однією ІР-адресою, подавали документи в один день та робили довідки в одній програмі. Однак оштрафувати змовників не вдалося, оскільки вони припинили свою діяльність в листопаді цього року.

Андрій Рудавський був зареєстрований як підприємець 2009 року в Бориславі. Протягом 2018-2019 років він отримав замовлень на 3,8 млн грн.

Надія Чмелик вела свою підприємницьку діяльність з 2015 року, була зареєстрована в Дрогобичі. Протягом 2018-2019 років отримала замовлень на 1,8 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі