Чернівецький АМКУ оштрафував підприємців, які «розпиляли» пів мільйона на молоці для учнів

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету в Чернівецькій області оштрафувала підприємців Ірину Лупуляк та Ігоря Оршевського на 27,2 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах. Йдеться про їхню участь в тендері на закупівлю молока для навчальних закладів області. Відповідне рішення опублікували на сайті АМКУ.

Вперше про змову цих учасників на торгах «Наші гроші. Львів» написали у січні 2019 року.  Обидва учасники надали однаково оформлені документи, хоча замовник вимагав їх у довільній формі, наприклад, довідку про захист довкілля.

Учасники зустрічалися на п’ятьох торгах, в більшості з яких виграла Ірина Лупуляк.

Після новини юристи «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення в АМКУ. Комітет також встановив, що учасники користувалися однією ІР-адресою, спільна техніка, однакові контактні дані. При цьому обидва підприємці погодилися з аргументами АМКУ, надіславши відповідь «дії між мною та іншим ФОП, які зазначені в справі, можуть містити ознаки порушення».

Відтак Ірину Лупуляк оштрафували на 15,9 тис. грн, а Ігор Оршевський – 11,3 тис. грн. Також підприємці не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Обидва підприємці зареєстровані в смт. Глибока Глибоцького району. Протягом 2018-2019 років Ірина Лупуляк отримала замовлень на 3,2 млн грн, а Ігор Оршевський – 2 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі