- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

«Муніципальна варта» вибрала переможця 2,4-мільйонного тендеру з порушеннями – ЦГМД

14.11.2019 @ 08:30 в НОВИНИ

Систему контролю доступу автотранспорту до пішохідної зони у центрі Львова буде встановлювати фірма, яка не має необхідного досвіду. Про це стало відомо після перевірки закупівлі експертами «Центру громадського моніторингу та досліджень».

Нагадаємо, що як раніше писали [1] «Наші гроші. Львів», львівське комунальне підприємство «Муніципальна варта» замовило систему контролю у ТОВ «Інженіринг-Аналітика» за майже 2,4 млн грн. Відповідний договір [2] уклали 11 жовтня.

Пішохідна зона буде обмежена проспектом Свободи, площею Данила Галицького, вулицями Підвальною та Валовою й площею Міцкевича. Також згідно з технічним завданням, систему встановлять на вул. Братів Роготинців, Руській та Беринди, де, як відомо, вже стоять боларди, що обмежують в’їзд на площу Ринок.

Загалом система контролю складатиметься з п’яти автоматичних болардів та фотоелементів, шести світлодіодних світлофорів, трьох мережевих контролерів із управління доступом, 11 радарів контролю в’їзду та виїзду, дев’яти відеокамер, зчитувачів Bluetooth-карт і т.д.

Тендерний комітет «Муніципальної варти» визнав ТОВ «Інженіринг-Аналітика» переможцем у торгах незаконно, бо як зазначають експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень», компанія для перемоги у тендері повинна підтвердити наявність аналогічного досвіду. Фірма завантажила документ, де зазначила у якості аналогічного договору роботи із встановлення відеокамер, але не підтвердила вміння встановлювати системи обмеження руху.

Також компанія-переможець повинна підтвердити, що її працівники мають необхідні навички для роботи з таким обладнанням та програмним забезпеченням, однак «Інженіринг-аналітика» не надала такої інформації про себе.

Експерти «Центру громадського моніторингу» відправили звернення в Державну аудиторську службу із вимогою провести моніторинг закупівлі та перевірити її законність.

ТОВ «Інженіринг-аналітика» зареєстроване у Києві, а його власниками є Валентина Кравченко (40%), Євген Юрчевський (40%) та Юрій Іванов (20%). З початку 2018 року фірма отримала 62 держзамовлення на понад 89 млн грн. Серед них 10 контрактів на понад 30 млн грн у Львівській області, усі з яких від ЛКП «Муніципальна варта» та Управління безпеки міста Львівської міськради.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2019/11/14/munitsypal-na-varta-vybrala-peremozhtsia-2-4-mil-yonnoho-tenderu-z-porushenniamy-tshmd/

URLs in this post:

[1] писали: http://lviv.nashigroshi.org/2019/10/16/nova-systema-dostupu-dlia-avto-v-tsentr-l-vova-koshtuvatyme-mayzhe-2-4-mln-hrn/

[2] договір: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-08-30-000356-c

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.