Бібліотекарі розірвали 5-мільйонний договір після публікації «Наші гроші. Львів»

Централізована бібліотечна система для дорослих Львова 11 листопада розірвала договір з ТОВ «Твоє тепло» на капітальний ремонт бібліотеки-філії №43 за 5,08 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Як повідомили «Наші гроші. Львів», єдиним конкурентом фірми-переможця «Твоє тепло» на був підприємець Назар Сенів. Він є експертом з публічних закупівель, який працює (або співпрацює) в компанії «Світ права». Як виявилось, ця ж компанія обслуговує замовника – Централізовану бібліотечну система для дорослих Львова.

Після публікації новини експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» провели обговорення із замовником, в якому наголосили на конфлікті інтересів між консультантом бібліотеки і учасником торгів. В результаті бібліотека вирішила розірвати договір. Офіційною причиною розірвання назвали порушення графіку виконання робіт.

Про те, що Назар Сенів не збирався перемагати в торгах, свідчать документи його пропозиції. Наприклад, він не надав дипломів інженерно-технічних працівників і завантажив довідку про субпідрядників, яка адресована іншому замовникові.

Назар Сенів зареєстрований в березні 2018 року у Львові. У підприємця є більше двадцяти видів спеціалізації, серед яких торгівля, будівельні роботи та нерухомість. Однак основною його діяльністю є сфера права. Загалом він отримав лише два замовлення на 850 тис. грн. Нагадаємо, що він є сином провідної спеціалістки відділу обліку і розподілу житла управління житлового господарства Львівської міськради Марії Сенів.

Раніше Нараз Сенів також фігурував в матеріалах «Наших грошей. Львів». Минулого року він отримав замовлення на 750 тис. грн на ремонт туалетів у Львівській міській раді без потрібних документів. Зокрема, підприємець не подав на тодішні торги ані довідок про аналогічний досвід, ані довідок з переліком свого обладнання.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі