Університет фізкультури придбав позашляховик Nissan X-Trail за понад півмільйона гривень

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського за результатом відкритих торгів підписав договір із ТОВ «Галавтосвіт» на закупівлю автомобіля Nissan X-Trail за 548 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Автомобіль купили з другою спроби. Перші торги, оголошені ще 6 вересня, не відбулись через те, що до участі подали менше двох тендерних пропозицій.

Згідно з договором, університет придбав позашляховик-кросовер Nissan X-Trail 2019 року випуску. Автомобіль замовили у стандартній комплектації моделі X-Trail Visia. На офіційному сайті виробника його вартість в такій комплектації становить від 538 тис. грн. Автомобіль обладнаний інтелектуальними системами контролю траєкторії руху, утримання автомобіля, регулювання плавності руху, 6-ма подушками безпеки тощо. Передати автомобіль в розпорядження університету повинні до кінця 2019 року.

Окрім переможця, участь у торгах взяла ще лише одна компанія: ТОВ «Вік партнер», але його остаточна пропозиція була на 8 тис. грн дорожчою.

ТОВ «Галавтосвіт» зареєстровано у Львові. За даними Prozorro, фірма у 2019 році вперше продала автомобіль бюджетному замовнику.

Власниками фірми є Ярослав Хариш (89%) та Любомир Жеребецький (1%), який також є директором фірми. Ще 10% компанії належить ПАТ «Компанія з управління активами Карпати-Інвест». Остання, в свою чергу належить Сергієві та Людмилі Петрукам та Євгену Столмову. Компанія управляє активами цілого ряду підприємств, серед яких «Арія моторс» – офіційний дилер Honda у Львові, «Алекс Со» – офіційний дилер Volkswagen та інші.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі