Поліція розслідуватиме махінації з орендою приміщень військової друкарні «Армія України»

Слідчі Головного управління Національної поліції у Львівській області розпочали розслідування в кримінальному провадженні про незаконну здачу в оренду приміщень державної друкарні «Армія України». Йдеться про приміщення на вул. Тернопільській, 38 в Сихівському районі Львова. Досудове розслідування розпочали після публікації тексту «Любителі кешу в «Армії України»» та звернення юристів проекту «Тисни» Bihus.info.

Згідно з повідомленням Bihus.info, провадження внесли в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем).

Нагадаємо, редакція «Наші гроші. Львів» написала про незаконні дії керівників друкарні «Армія України» в липні цього року. Повідомлялося, що приміщення друкарні здають в оренду за готівку, зокрема, один із підприємців неофіційно заплатив керівникам 50 тис. грн.

«З серпня минулого року я кожного місяця давав військовим 6,4 тис. грн за два бокси. Передавав в руки або скидав на карточку стороннім людям», − зазначив орендар.

Крім того, частину приміщень «Армії України» сторонні підприємці орендують за так званим «договором матеріально-технічного зберігання». За словами адвоката Олега Мицика, такий договір є способом уникнення контролю.

«Договір зберігання майна – це прихована форма оренди, він є незаконним. В такий спосіб службові особи державного підприємства позбуваються будь-якого контролю з боку Фонду державного майна, уникають процедур, пов’язаних з оцінкою майна і погодження цієї оцінки у відповідних органах», − стверджує Мицик.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі