Вулиці в Соснівці та Гірнику за майже 2 млн грн відремонтує 19-річна підприємиця з Черкащини

Впродовж трьох місяців, з червня по вересень 2019 року, приватна підприємниця Анна Тевосян підписала три договори загальною вартістю майже 1,7 млн грн на поточні та капітальні ремонти вулиць у місті Соснівка та смт Гірник. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Два контракти Анна Тевосян отримала від виконавчого комітету Гірницької селищної ради. Вона повинна виконати ремонт вулиці Січових Стрільців за 99 тис. грн, та капітальний ремонт вулиці Лисенка за 1,4 млн грн.

Ще один договір з підприємицею уклало комунальне підприємство «Соснівкажитлокомунсервіс» на поточний ремонт вулиці Кривоноса у Соснівці за 198 тис. грн.

Варто зазначити, що усі контракти укладені за неконкурентною процедурою, тобто без аукціону, оскільки очікувана вартість закупівлі завжди була нижчою, ніж необхідна для проведення відкритих торгів. Учасниця торгів не має досвіду виконання аналогічних договорів.

Анна Тевосян зареєстрована у місті Шпола Черкаської області і станом на час публікації їй виповнилось 19 років. Приватним підприємцем Анна Тевосян стала 10 червня поточного року, перший контракт підписала уже через 16 днів –  26 червня.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі