- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

В оновленій за 18 млн грн системі відеоспостереження Львова будуть камери з розпізнаванням облич

23.09.2019 @ 08:30 в НОВИНИ

Управління безпеки міста Львівської міськради 18 вересня підписало договір з ТОВ «Інженіринг-Аналітика» на модернізацію системи відеоспостереження міста вартістю 17,9 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro [1].

Переможець має облаштувати моніторингові центри Управління патрульної поліції міста Львова та Управління безпеки міста ЛМР, чотири острівці безпеки з кнопками тривоги, вузли відеоспостереження для ключових перехресть двох типів, а також для місць масового скупчення людей, для розпізнавання облич та оглядового відеоспостереження.

Попередньо острівці безпеки хочуть встановити на площі Ринок та в парках ім. Івана Франка, «Високий замок», парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Камери відеоспостережень будуть на понад 50 перехрестях та низці вулиць, на центральному і приміському залізничному вокзалі, а також на семи автовокзалах.

З технічного завдання випливає, що в місті загалом встановлять понад 280 відеокамер, з яких 32 для розпізнавання облич, 100 камер, які розпізнаватимуть автомобільні номери, і ще 40 – також марку та колір машини, а також ще 12 оглядових роботизованих відеокамер.

Наразі існуюча інфраструктура системи відеоспостереження міста має тільки 71 відеокамеру з різними функціями: аналітики навколишнього оточення та визначення номерних знаків автомобілів, написано в техзавданні.

Окрім переможця ТОВ «Інженіринг-Аналітика» участь в закупівлі також взяло ТОВ «Основи безпеки» з пропозицією на майже 65 тис. грн дорожчою. Під час аукціону первинні пропозиції учасники так і не змінили.

ТОВ «Інженіринг-Аналітика» працює з 2017 року, власниками є Валентина Кравченко, Євген Юрчевський та Юрій Іванов. Управління безпеки міста ЛМР знайоме з цим підрядником, бо раніше вже шість разів користувалось його послугами. Наприклад, нещодавно замовило відеоспостереження у парках та у громадських просторах міста Львова.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2019/09/23/v-onovleniy-za-18-mln-hrn-systemi-videosposterezhennia-l-vovi-budut-kamery-z-rozpiznavanniam-oblych/

URLs in this post:

[1] Prozorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-15-001615-b

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.