- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Львівське АМКУ оштрафувало лише одного з трьох змовників, які «пиляли» тендери від золочівських освітян

03.09.2019 @ 08:30 в Наші перемоги,НОВИНИ

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету в Львівській області оштрафувала підприємницю Тетяну Легоцьку на 34 тис. грн за антиконкурентну поведінку на торгах. Йдеться про її участь разом з підприємницею Анною Лабунською в закупівлі круп від відділу освіти Золочівської райдержадміністрації. Відповідне рішення [1] опублікували 30 серпня на сайті АМКУ.

Про змову підприємниць «Наші гроші. Львів» написали [2] ще в березні минулого року. У новині зазначили, що Тетяна Легоцька та Анна Лабунська подали на вищезгадані торги [3] аналогічні медичні довідки водія та однакове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Крім того, виявили ще одного пов’язаного з учасницями підприємця – Володимира Легоцького. Він двічі конкурував на торгах разом з Анною Лабунською. Учасники мали не тільки спільні контакти та документи, вони також володіють фірмою «Мелодія». Вона зареєстрована за однією адресою з «Золочівською районною організацією роботодавців», де в перелік засновників входить Тетяна Легоцька.

Після публікації новини експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення в АМКУ. Відтак Тетяну Легоцьку оштрафували на 34 тис. грн. Підприємниця не зможе брати участі у відкритих торгах протягом трьох років. Водночас Володимир Легоцький та Анна Лабунська штрафів не отримали, оскільки припинили свою підприємницьку діяльність.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2019/09/03/l-vivs-ke-amku-oshtrafuvalo-lyshe-odnoho-z-tr-okh-zmovnykiv-iaki-pylialy-tendery-vid-zolochivs-kykh-osvitian/

URLs in this post:

[1] рішення: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=87225&schema=lviv

[2] написали: http://lviv.nashigroshi.org/2018/03/13/hrupa-povyazanyh-fopiv-z-dokumentamy-pid-kopirku-trychi-rozihrala-torhy-zolochivskyh-osvityan/

[3] торги: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-01-17-000943-c

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.