Сокальський лісгосп імітує торги з підприємством, якому надає працівників та техніку

Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району 15 липня підписав договір зі Сокальським дочірнім лісогосподарським підприємством ЛГП «Галсільліс» на закупівлю паливної деревини за 776 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

На торгах єдиним конкурентом сокальського лісгоспу було ТОВ «Біотермал». Під час аукціону учасники не змагалися між собою, однак ціна переможця була майже на 2 тис. грн дешевшою.

Фірми важко назвати конкурентами, оскільки вони мають спільних працівників та користуються однією технікою. Про це зазначає фірма «Біотермал» у своїй тендерній документації. Вона подала довідки про працівників та матеріально-технічну базу, видані їй сокальським лісгоспом.

Крім того, лісгосп подав на торги аналогічний договір, підписаний з компанією «Біотермал». Згідно з ним, господарство минулого року постачало фірмі техсировину та дрова.

Учасники зустрічаються на торгах вже чотирнадцятий раз, починаючи з 2017 року. Саме з цього часу, згідно з тендерними документами, конкуренти працюють разом.

Фірма «Біотермал» зареєстрована 2012 року в Червонограді. Її власником та водночас директором є місцевий житель Микола Мельничук. Протягом 2018-2019 років компанія підписала договорів на 20 млн грн.

Сокальський лісгосп належить обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Галсільліс». Очолює лісгосп Микола Дем’янович.

Протягом 2018-2019 років лісгосп отримав замовлення 27 млн грн, враховуючи поточну угоду.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі