У селі на Пустомитівщині улюблений підрядник добудує дитячий садок за майже 24 млн грн

Підберізцівська сільська рада Пустомитівського району за результатом відкритих торгів підписала договір з ТОВ «КББ-Буд» на реконструкцію Підберізцівського НВК з добудовою дитячого садка. Сума контракту становить 23,8 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Технічним завданням передбачено, що компанія-переможець оновить фасад існуючої школи, добудує дитячий садок на 40 місць та обладнає дитячий майданчик.

Фото школи з її веб-сайту

За графіком виконання робіт, завершити будівництво мають у березні 2022 року, при чому у 2019 року фінансування передбачається у межах 2,6 млн грн і ще 21,2 млн грн у 2020-2021 роках. Згідно з договірною ціною, витрати компанії на заробітні плати працівникам становлять 3 млн грн, тобто 12,5% від суми контракту, а прибуток – 1,12 млн грн (4,7% відповідно).

Раніше компанія-переможець не здійснювала таких масштабних робіт. Найбільше попереднє державне замовлення – будівництво футбольного поля з штучним покриттям, також у селі Підберізці за 1,4 млн грн. Варто зазначити, що на підприємстві працює лише семеро працівників, а ще 24 працівники компанія планує найняти додатково для будівництва об’єкту.

Окрім переможця, участь у торгах взяла лише підприємство «Граніт» організації українського товариства глухих із пропозицією на майже 2 млн грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались і не знижували ціну.

ТОВ «КББ-Буд» зареєстровано у Львові, а його власниками є Наталія Турчин (34% від статутного капіталу) та Степан Біляк (66%). Це перша конкурентна закупівля, у якій компанія взяла участь. Всього з липня 2018 року фірма отримала 15 держзамовлень загальною вартістю понад 33 млн грн, серед яких 14 договорів від Підберізцівської сільради.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі