Утримання 44 кілометрів траси до Львова під час аукціону подешевшало удвічі

Служба автомобільних доріг у Львівській області 21 червня підписала договір з ТОВ «ПБС» на експлуатаційне утримання ділянки дороги Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів за 7,4 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

«ПБС» до кінця року обслуговуватиме ділянку дороги протяжністю 44,2 км, приблизно від села Репехів до Львова, у тому числі й транспортну розв’язку поблизу 437 кілометра Н-09. Фірма ліквідовуватиме вибоїни, очищатиме проїзну частину від бруду та снігу, замінюватиме дорожні знаки та огорожу, обрізатиме дерева та інше.

Договірною ціною для «ПБС» передбачено майже 0,5 млн грн прибутку, ще 0,6 млн грн піде на зарплати.

Очікувана вартість закупівлі становила удвічі більше – 14,9 млн грн. Початкові пропозиції учасників, а окрім «ПБС», це «Полтавабудцентр» та «Львівський облавтодор», коливалися від 12,4 до 14,85 млн грн. Однак в результаті аукціону пропозиції зменшилися до 6,5-7,4 млн грн.

Найдешевші пропозиції «Полтавабудцентр» та «Львівський облавтодор» (6,5 млн грн), які відрізнялися між собою на 10 гривень, тендерний комітет відхилив. «Львівський облавтодор» протягом п’яти днів не надав пакету документів для переможця, а «Полтавабудцентр» – не завантажило всі потрібні документи. Таким чином переможцем було обрано «ПБС».

ТОВ «ПБС» зареєстроване у Івано-Франківську, і, переважно, подається на тендери з ремонту автомагістралей.  Офіційно фірма належить Іванні Непик, а керівником є Олексій Пастернак. Контролює підприємство народний депутат Олександр Шевченко. З початку року «ПБС» отримало підрядів на понад 1,1 млрд грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі