Міжгірська селищна рада розірвала договір з депутатською фірмою, яка привела на торги пов’язане комунальне підприємство

Міжгірська селищна рада, що в Закарпатській області, 13 травня розірвала договір з ПП «Науково виробнича фірма «Благоустрій-М» (далі – «Благоустрій-М») на прибирання вулиць за 800 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Договір розірвали «у зв’язку з неможливістю надання послуг за договором через виявлені обставини, зокрема зміну умов та обсягів фінансування».

Нагадаємо, про участь компанії «Благоустрій-М» редакція «НГ. Львів» написала 7 травня. На торгах фірма-переможець змагалася з комунальним підприємством Міжгірської селищної ради «Ринок».

Директором обох фірм-конкурентів є В’ячеслав Маріконь. Також учасники завантажили на торги документи з однаковими дефектами друку. У довідках про працівників підприємства вказали спільного водія. Фірма «Благоустрій-М» та КП «Ринок» розташовані поряд – на вул. Тараса Шевченка, 77 та 77/1. Після публікації закупівлю оскаржували юристи Bihus.info (проект «Тисни»).

Учасники зустрічалися на торгах вже втретє. У 2017 році вони змагалися в тендері на прибирання Міжгір’я за 795 тис. грн, а у 2018 році – за 1,2 млн грн. При цьому в кожній закупівлі виграло підприємство «Благоустрій-М».

Комунальне підприємство «Ринок» зареєстроване 2004 року в смт. Міжгір’я однойменного району. Воно належить Міжгірській селищній раді.

Фірма «Благоустрій-М» працює на ринку з 2007 року також в смт. Міжгір’я. Засновниками компанії є депутати Міжгірської районної ради Іван Субота (від «Радикальної партії Олега Ляшка») та позапартійний Іван Беля. Згідно з даними YouControl, Субота також очолював КП «Ринок» протягом 2006-2016 років.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі