Будівництво дитсадка у Зимній Воді за півтора роки подорожчало на 15 млн грн

Зимноводівська сільська рада за результатом відкритих торгів 22 травня підписала договір на будівництво дитячого садочка із ТОВ «Еталон-Ком». Сума договору становить 44,9 млн грн, про це стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, дитячий садок будуватимуть на вулиці Сагайдачного у с. Зимна Вода поблизу Львова. Це вже не перша спроба звести дошкільний навчальний заклад. Зимноводівська сільська рада уклала договір на будівництво садка ще у грудні 2017 року, переможцем тендеру тоді також стало ТОВ «Еталон-Ком».

Планувалось, що роботи завершать до кінця 2018 року, а їх вартість становитиме 34,9 млн грн, про що писали «НГ. Львів». У 2017 році «Еталон-Ком» розпочав будівництво. Компанія виконала робіт на майже 5,2 млн грн, які були їй сплачені. Натомість зараз вартість робіт зросла ще на 10 млн грн і становить 44,9 млн грн. Закінчать будівництво до 30 листопада 2019 року.

Технічним завданням передбачено, що фірма-переможець зведе основну будівлю та котельню, встановить системи опалення, електроенергії та вентиляції, а також придбає меблі та обладнання для їдальні. У 2019 році передбачено фінансування на 3,87 млн грн, а у 2020 – на понад 41 млн грн.

Окрім переможця участь у торгах взяв лише один учасник: КП «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів із пропозицією на майже 2 млн грн дорожчою. Під час аукціону фірми не торгувались і не знижували ціни.

ТОВ «Еталон-Ком» зареєстроване у 2016 році у Львові, а його власниками раніше були Роман Лобай (95%) та Назар Корман (5%). Зараз одноосібним власником і директором є Роман Лобай. Раніше Лобай був помічником народного депутата Володимира Парасюка на громадських засадах та є проректором з адміністративно-господарської роботи Львівського державного університету фізичної культури.

Крім того, Роман Лобай є директором приватного підприємства з такою ж назвою «Еталон-Ком». Раніше підприємство разом з ПП «Центр технологій будівництва» вдавали конкуренцію на торгах з реконструкції початкової школи №70, сума угоди становила 4,86 млн грн. Компанії оштрафовані Антимонопольним комітетом на 35 та 30 тис. грн відповідно із забороною брати участь у торгах протягом 3 років.

ТОВ «Еталон-Ком» з початку 2018 року отримало 11 замовлень на 78 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі