Депутат сільради та санаторій з однаковим принтером «розпиляли» 1,5 млн грн на оздоровлення закарпатських школярів

Фото з офіційного сайту санаторію “Верховина”

Перечинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів, що в Закарпатській області, підписала договір з дочірнім підприємством «Санаторій Верховина» на послуги оздоровлення учнів за 1,5 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

На торгах єдиним конкурентом фірми-переможця був підприємець Іван Бирак. Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна «Верховини» була на 7,2 тис. грн нижчою.

Обидва учасники подали на торги документи з однаковими дефектами друку чи сканування. Конкуренти вперше зустрічаються на торгах. До цього часу Іван Бирак участі в державних закупівлях не брав.

Іван Бирак − депутат Гукливської сільської ради, брат голови цієї сільради Федора Бирака. Іван Бирак веде свою підприємницьку діяльність з 1994 року. Йому належать три готельні комплекси, два магазини з готелями, а також торгово-готельні комплекси «Високий камінь» та «Вікторія».

Як повідомляли «Наші гроші», сім’я Івана Бирака минулого року стала власником 14 ділянок загальною площею 1,2 га, а також 14 об’єктів нерухомості загальною площею 9,7 тис. м2 у сусідніх населених пунктах.

ДП «Санаторій Верховина» належить ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця». Підприємство зареєстроване в с. Сойми Міжгірського району. Його очолює Василь Попелич.

Протягом 2018-2019 років «Санаторій Верховина» отримав замовлень на 8,4 млн грн.

Згідно з поточною угодою, підрядник надаватиме послуги оздоровлення та відпочинку для учнів протягом червня-серпня 2019 року з вартістю послуги на одного школяра 417 грн на день.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі